В 2020 році УЗ має закупити 350 тисяч тонн дизельного пального
Новини, Економіка, Укрзалізниця

У 2020 році УЗ має закупити 350 тисяч тонн дизельного пального

Загальна потреба в закупівлі дизельного пального на 2020 рік, за попередніми розрахунками, сягає 350 тисяч тонн. Також за окремими конкурсами планується придбати орієнтовно 4 млн літрів дизельного пального, бензин А-92 (3,8 млн літрів) та А-95 (3,6 млн літрів) за талонами. Про це повідомила пресслужба УЗ.

Нагадаємо, що ще в середині грудня 2019 року УЗ оголосила рамковий тендер на постачання 200 тис. тонн дизельного пального. В УЗ зазначили, що на цей конкурс вже подали свої пропозиції 12 компаній: ТОВ «Алпен Трейд», ПП «ОККО Контракт», ТОВ «Альянс Енерго Трейд», ТОВ «Анвітрейд», ТОВ «Торговий дім «Газтрім», ТОВ «Торговий дім «Сокар Україна», ТОВ «Глуско Україна», ТОВ «Оіл-Трейд 2018», ТОВ «Торум», АТ «Укргазвидобування», ТОВ «Лівайн Торг», ТОВ «Південна паливно-експедиційна компанія».

Орієнтовна вартість вказаної закупівлі становить понад 4,7 млрд грн. Сума тендерного забезпечення — 10 млн грн, розмір мінімального кроку пониження ціни — 0,5 %.

«Незважаючи на позитивні зрушення, Укрзалізниця не виключає, що й надалі матимуть місце спроби недобросовісних постачальників гальмувати цей процес. Адже ця рамкова угода вже один раз була заблокована невідомою компанією, яка не з’явилася на слухання власної скарги в АМКУ та згодом не подала заявку на участь у конкурсі. Однак ми впевнені в ефективності та прозорості цього механізму закупівлі дизпального та розраховуємо на підтримку регулятора», — зауважив директор з питань закупівель Сергій Довгаленко.

Довідка: 18 грудня 2018 року в електронній системі публічних закупівель Prozorro з’явився новий тип процедури — закупівлі за рамковою угодою. Вони можуть здійснюватися як самостійно замовниками, так і централізованою закупівельною організацією в інтересах інших замовників. Визначені певні особливості укладання рамкових угод: вони мають укладатися виключно з кількома постачальниками (мінімум трьома), яких обирають у ході аукціону; для укладання рамкових угод використовується виключно процедура відкритих торгів з публікацією англійською мовою.

Раді повідомити Вам, що ми діджиталізуємось і у нас з’явився свій канал в telegram. Підписуйтесь, буде цікаво!

Опитування

[democracy id=”5″]

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.

Читайте також