Міжнародні новини, Новини

В Австралії мають намір створити регістр рухомого складу

Австралійська Рада з безпеки і стандартів на залізничному транспорті (RISSB) планує створити єдину базу рухомого складу. Для цього вона уклала контракт із розробником програмного забезпечення Aquipa. Про це пише Rail.insider із посиланням на zdmira

У межах проєкту планується створити єдине джерело даних про вагонні парки на залізницях Австралії та центральну платформу з базовою інформацією, необхідною для реєстрації вагонів. Регістр як частина національного плану розвитку залізничного транспорту має забезпечити прозорість даних щодо рухомого складу, сприятиме підвищенню експлуатаційної сумісності та впорядкуванню процесу реєстрації вагонів.

Перед укладенням контракту з компанією Aquipa рада RISSB працювала над цією темою впродовж останніх 12 місяців. RISSB намір протягом наступного року забезпечити створення централізованої бази даних щодо рухомого складу та іншої інформації, необхідної для реєстрації.

База даних буде забезпечувати надання унікальних інвентарних номерів рухомого складу. Інформацію в ній зможуть оновлювати оператори інфраструктури та рухомого складу, а також власники.

Як повідомлялося раніше, в Європі хочуть ввести глобальну ідентифікацію вагонів.

Читайте також