Через спалах коронавірусу роботу індійської залізниці було зупинено. Це сталося вперше за 167 років. Також Влада Індії ухвалила рішення перетворити цілих 20 000 вагонів поїздів у палати для ізоляції пацієнтів. Про це повідомляє CNN.
Перші 5 тисяч вагонів будуть готові вже через два тижні. Вони вирушать у ті регіони Індії, яким найбільше не вистачатиме лікарняних ліжок. Рух вантажних потягів не припиняють.
Кожна з 16 залізничних зон Індії мала виділити вагони, які будуть зняті з експлуатації – для мобільних госпіталів. У переобладнаному вагоні зможуть розмістити 16 пацієнтів, а також пункт медсестер та лікарів.
















