Упродовж найближчих кількох місяців компанія Talgo проведе випробування водневого локомотива з двома двигунами, що транспортуватиме п’ять вагонів на околиці Мадрида та кілька ліній в Естремадурі, на заході Іспанії. Про це пише Rail.insider із посиланням на railjournal.
Локомотив стане прототипом Travca, який спочатку використовувався для серії Renfe 130. Він буде живитися постійним струмом 3 кВ від водневого елемента.
У локомотиві не так багато вільного місця, тож водневі баки та паливні елементи встановлять у вагонах. Діапазон між заправками розрахований приблизно на 800 км.
Мета іспанського виробника — подвійний водневий і електричний пасажирський поїзд для приміських і регіональних потреб, який курсуватиме як на електрифікованих, так і на неелектризованих дільницях.
Як повідомлялося раніше, на виставці TRAKO презентували польський водневий локомотив.













