В "Кернел" назвали кількість зерновозів компанії
Новини, Новини бізнесу, Рухомий склад

У “Кернел” назвали кількість зерновозів компанії

Парк вагонів-зерновозів у компанії “Кернел” на сьогодні становить 3443 одиниці. Про це розповів на онлайн-конференції PRO100 AGRO 2020 керівник служби залізничної логістики компанії Михайло Кравченко, передає видання Landlord. За словами Кравченка, “Кернел” є лідером як серед приватних власників вагонів-зерновозів, так і за комплексом послуг.

«У першу чергу такі високі результати — це заслуга команди, яка у постійному режимі контролює рух вагонів. Крім того, ми маємо повністю закритий логістичний ланцюг — від поля до порту. Тобто ми пропонуємо не тільки послугу, а й конкурентну перевагу. Цього року додалася ще одна перевага — власний «Трансгрейнтермінал» з потужністю обробки 450 вагонів на добу разом з «Трансбалктерміналом», — зазначив він.

В "Кернел" назвали кількість зерновозів компаніїВ "Кернел" назвали кількість зерновозів компанії

Нагадаємо, за перші 5 місяців 2020/21 маркетингового року (МР) АТ “Укрзалізниця” прийняло до перевезення 236,5 тис. зерновозів, завантажених зерном, що на 14,8 тис. вагонів менше, ніж у липні-листопаді 2019 року. Раніше в УЗ заявляли, що зниження вартості зерновоза дозволило компанії збільшити обсяги навантаження у вагони.

Читайте також