В липні Нібулон річками перевіз майже 453 тис. тонн вантажів
Новини, Новини бізнесу, Перевезення

У липні Нібулон річками перевіз майже 453 тис. тонн вантажів

У липні Нібулон річками України транспортував майже 453 тис. т вантажів. Про це повідомляє пресслужба компанії. Аграрії підрахували, що завдяки роботі флоту компанії усього за місяць на українські автошляхи не виїхало близько 19 тис. вантажівок.

“Саме така кількість транспортованого річками збіжжя не зайшла в Кременчук, Дніпро, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв та інші населені пункти країни. Минаючи їх, ці вантажі були відправлені далі за контрактами. Це наш конкретний внесок у збереження українських автодоріг”, – зазначили в Нібулоні.

У перший же місяць нового маркетингового року Нібулон перевіз внутрішніми водними шляхами 452 935 т вантажів. Попередній максимум становив 419 853 т у травні 2019 року. Південним Бугом транспортовано 173 723 тис. т вантажів, Дніпром – 279 212 тис. т вантажів.

“Маємо й найбільше досягнення з відвантаження збіжжя на експорт – 387 267 т. Цей показник не перевищувався з жовтня 2019 року у 338 344 т. Протягом липня Нібулон найбільше експортував пшеницю, ячмінь та кукурудзу”, – поділилися досягненнями в компанії.

У судноплавній компанії наголошують, що досягнення рекордних позначок у роботі флоту – це результат постійного системного розвитку підприємства. Так, у 2019/20 маркетинговому році, попри коронакризу , внутрішніми водними шляхами транспортовано рекордних понад 3,8 млн тонн різноманітних вантажів. На експорт відвантажено 4,9 млн т зернових і олійних культур, що робить три останні маркетингові роки найкращими в історії компанії. У наступному ж році планується транспортувати річками 4,5-5 млн т вантажів для експорту до 6 млн т збіжжя.

“Такі безпрецедентні показники роботи вже в перший місяць нового маркетингового року дають підстави стверджувати, що 2020/21 маркетинговий рік стане найкращим в історії компанії. Адже компанія продовжує рухатися вперед, розвиватися та втілювати глобальну стратегію логістики підприємства в масштабах країни з переміщення вантажів «з коліс на воду». Також фахівці підприємства постійно працюють над оптимізацією роботи флоту підприємства, формуючи ефективніші баржо-буксирні склади, максимально використовуючи вантажомісткість несамохідних суден залежно від наявних рівнів води на річках”, – зазначив заступник директора судноплавної компанії з економіки Олександр Тарановський.

Загалом за час діяльності судноплавної компанії Нібулон внутрішніми водними шляхами транспортовано понад 19 млн тонн вантажів, а отже, дороги країни розвантажено на понад 790 тис. вантажівок.

Раніше повідомлялося, що компанія Нібулон придбала локомотив та отримала дозвіл від УЗ на подачу та забирання вагонів.

Читайте також