Новини, Рухомий склад, Укрзалізниця

В очікуванні конкретних кроків: відбулася зустріч МІУ та Alstom

Учора відбулася зустріч посадовців Міністерства інфраструктури України та представників французької компанії Alstom. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу відомства.

На заході обговорили питання взаємовигідної локалізації виробництва електровозів, а також створення максимальної кількості робочих місць в Україні.

«Угода з компанією Alstom важлива для нас не лише у рамках оновлення парку електричних локомотивів. Це додаткова можливість для подальшого розвитку власного виробництва. Ми очікуємо локалізацію в Україні як мінімум на рівні 35%», — наголосив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Наразі у відомстві чекають на детальний план із визначенням термінів та конкретних кроків для реалізації проєкту від Укрзалізниці та французьких партнерів.

Команда компанії Alstom у межах підготовки до процесу локалізації вже провела низку зустрічей з українськими виробниками.

Нагадаємо, що 1 липня 2021 року Верховна Рада ратифікувала угоду між урядами України та Франції щодо оновлення парку вантажних електричних локомотивів АТ «Укрзалізниця». У межах угоди передбачається постачання 130 вантажних електровозів компанії Alstom. Із них 80 — двосистемні, а 50 — односистемні.

 

Читайте також