У ніч проти 12 червня в тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області пролунав вибух. Пізніше стало відомо, що «не пощастило» тепловозу окупантів. Про це у своєму Telegram-каналі написав міський голова Мелітополя Іван Федоров, передає Rail.insider.
«За уточненою інформацією, сьогоднішній нічний вибух «відмінусував» ворожий тепловоз у локомотивному депо. Рашисти використовують техніку для транспортування палива на фронт. Та щоразу можливостей все менше», — прокоментував мер.
Нагадаємо, що у квітні в локомотивному депо Мелітополь не один раз лунали вибухи, внаслідок яких було пошкоджено рухомий склад.
Окрім того, 11 червня на тимчасово окупованих територіях підірвали колії та залізничний міст.
Фото ілюстративне.













