Новини

В окупованому Мелітополі вибухнув тепловоз, — мер міста

У ніч проти 12 червня в тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області пролунав вибух. Пізніше стало відомо, що «не пощастило» тепловозу окупантів. Про це у своєму Telegram-каналі написав міський голова Мелітополя Іван Федоров, передає Rail.insider.

«За уточненою інформацією, сьогоднішній нічний вибух «відмінусував» ворожий тепловоз у локомотивному депо. Рашисти використовують техніку для транспортування палива на фронт. Та щоразу можливостей все менше», — прокоментував мер.

Нагадаємо, що у квітні в локомотивному депо Мелітополь не один раз лунали вибухи, внаслідок яких було пошкоджено рухомий склад.

Окрім того, 11 червня на тимчасово окупованих територіях підірвали колії та залізничний міст.

Фото ілюстративне. 



Читайте також