Новини, Рухомий склад

У межах “Великого будівництва” залучили цементовози Укрзалізниці

Для проєкту “Велике будівництво” Укрзалізниця здійснила два маршрутних навантаження у цементовози з призначенням на Південну залізницю. Про це повідомляє пресслужба Укравтодору.

Повідомляється, що на останній нараді Будівельного штабу, за участі керівництва Укравтодору, профільних департаментів Укрзалізниці та ключових підрядників, зазначали позитивне розв’язання питання залучення спеціалізованого складу Перевізника. Мова йде про переобладнані цементовози зі знятим дахом типу – «969».

На початку травня з Коростенської дирекції вже здійснено два маршрутних навантаження на Південну залізницю. Ця послуга надана за умовами аукціону із застосуванням електронної торгової системи «Prozorro.Продажі», проведеного за “голландським аукціоном” (тобто на пониження ціни).

Також на зустрічі керівництво УЗ акцентувало увагу на долученні вантажовідправників до концепції «довгострокових контрактів», як гарантії стабільного забезпечення рухомим складом державної компанії.

Нагадаємо, раніше керівник Укравтодору Олександр Кубраков відзначив роль Укрзалізниці у будівництві дороги до Станиці Луганської.

Читайте також