Новини бізнесу, Новини

В “Укрферрі” заявляють про намір взяти в концесію Чорноморську поромну переправу

Компанія “Укрферрі” претендує на концесію поромного комплексу ДП МТП Чорноморськ. Про це повідомляє ЦТС.

Відповідні плани компанії озвучив її комерційний директор Володимир Чернієвський на Міжнародній конференції “Мультимодальний транспортний маршрут: Чорне море – Балтійське море. Розвиток, стратегія, проєкти”, в рамках Ukrainian Ports Forum 2021.

“Плануємо в цьому і наступному році збільшити місткість всіх наших поромів (3 пороми) на 15-20%. Щорічно на наших лініях перевозиться понад 6000 залізничних вагонів. Сьогодні у нас дві лінії: Чорноморськ-Поті-Батумі, Чорноморськ-Карасу” , – заявив він.

Також, за словами Чернієвського, Чорноморськ – базовий для компанії порт в Україні, який володіє необхідною інфраструктурою для роботи поромів.

“Але він вимагає модернізації. Ми плануємо брати участь у концесійному конкурсі щодо поромного комплексу в Чорноморську”, – заявив він.

Нагадаємо, 15 травня Міністерство інфраструктури спільно з ЄБРР розпочали процедуру відбору юридичного радника для роботи над техніко-економічним обгрунтуванням (ТЕО) та конкурсною документацією щодо концесії у морському порту Чорноморськ.

В МІУ також анонсували, що незабаром почнеться відбір технічного консультанта для забезпечення фахового супроводу цих концесійних проєктів.

Читайте також