Укрзалізниця посилила контроль документів під час посадки до поїздів. Зокрема, з 25 липня перевірили понад 300 поїздів і звірили понад 41,6 тис. документів. Про це пише Rail.insider із посиланням на інформацію товариства.
«Посилили контроль, аби виявляти безквиткових пасажирів та тих, чиї дані у квитках не збігалися з даними в документах. Результат — на більшості станцій та у поїздах фактично без порушень. Загальна частка порушників — лише 0,1% від усіх подорожуючих», — наголосили у компанії.
Також розповіли, кого не допустили до поїздів за час перевірки:
- 38 пасажирів, які намагалися сісти без квитків, оминаючи провідників;
- трьох пасажирів, які мали невідповідність у документах;
- кількох осіб, які відмовилися показати документи або не мали їх.
В Укрзалізниці додали, що перевірки триватимуть й надалі по всій країні.
Як повідомлялося раніше, для придбання квитків на п’ять популярних поїздів потрібна верифікація через Дія.Підпис.













