Укрзалізниця розпочинає проєкт з підвищення операційної ефективності
Новини, Укрзалізниця

В УЗ відреагували на критику ЄС

Укрзалізниця врахує всі зауваження, опубліковані у звіті Європейського Союзу щодо реалізації Україною Угоди про асоціацію з ЄС. Про це повідомляє пресслужба компанії. Ба більше – в УЗ пообіцяли, що 2021 рік компанія закінчить із прибутком.

“Укрзалізниця розробила бізнес-стратегію, завдяки якій компанія у 2021 році отримує прибуток та продовжить реформу галузі. Зокрема, Укрзалізниця на 2021 рік запланувала рекордні — понад 27,2 млрд грн капітальних інвестицій, які дозволять вивести компанію на сталий прибутковий рівень”, – заявили в УЗ.

В Укрзалізниці також наголосили, що розраховують на підтримку з боку європейських партнерів у питанні  якнайшвидшого прийняття ключових законопроєктів щодо діяльності залізниці України.

“Ідеться про прийняття нового Закону України «Про залізничний транспорт України», яким передбачено, зокрема, відкриття ринку залізничних перевезень, удосконалення перевізного процесу небезпечних вантажів, розвиток мультимодальних перевезень та інше. Прийняття цього закону — це нагальна необхідність для запровадження стандартів ЄС для залізничного транспорту України. Також Укрзалізниця розраховує на підтримку з боку європейських партнерів у цьому та інших стратегічних питаннях”, – резюмували в компанії.

Нагадаємо, в Європейському Союзі розкритикували фінансовий стан УЗ і назвали його критичним. Крім того, в ЄС зазначили, що в галузі транспорту досі не було ухвалено ключові законопроєкти про відкриття ринків, зокрема про залізничний і внутрішній водний транспорт, небезпечні вантажі та мультимодальні перевезення.

Читайте також