У Японії до кінця року мають закрити залізничну лінію Мікадзірі – останню лінію, якою здійснювалося перевезення вугілля. Про це повідомляє railwaygazette.com.
Лінія з’єднувала станцію Мікадзірі й вантажний термінал Кумагая. Колія була побудована у 1979 році й в основному використовувалася для транспортування вугілля.
Останнім часом залізниця майже не використовувалася й останній потяг з вугіллям пройшов нею ще в лютому 2020 року.
Нагадаємо, у Німеччині з грудня оператор інфраструктури DB Netze запустив схему, згідно з якою компанія та приватні оператори платитимуть вантажовідправникам за хвилини затримки.

