Новини, Події, Рухомий склад

Вагон, що зійшов з рейок на Придніпровській залізниці, відповідав усім вимогам, — Лемтранс

Вагон, який днями на перегоні Воскобійня – Верхньодніпровськ зійшов з рейок, відповідав усім вимогам, встановленим для вантажних вагонів. Про це йдеться на сайті компанії “Лемтранс“, яка виявилася власником вагону.

“Вважаємо за необхідне повідомити, що цей вагон за строком служби, періодом проведення планового виду ремонту відповідав усім вимогам, встановленим для вантажних вагонів. Останнє планове технічне обслуговування вагона виконувалося ВЧДЕ Батуринська 09.07.2020 року”, – розповіли в Лемтрансі.

Нагадаємо, у  понеділок, 20 липня, на ділянці залізниці Воскобійня-Верхньодніпровськ вагон компанії «Лемтранс» зійшов із рейок. Причину залізничної аварії розслідує спеціальна комісія у складі фахівців УЗ та регіональної філії. У результаті цього інциденту ніхто не постраждав.

Зауважимо, що Укрзалізниця розробила державну програму оновлення парку вантажних вагонів на 2021-2025 роки. Метою програми є поліпшення технічного стану експлуатованих в Україні вагонів та підтримка вітчизняних виробників рухомого складу.

 

Читайте також