Міжнародні новини, Новини

ВАТ «РЖД» не змогло погасити доларові єврооблігації вчасно

Залізничний перевізник країни-агресора не зміг вчасно погасити доларові єврооблігації. Про це пише Rail.insider із посиланням на interfax.ru

У ВАТ «РЖД» зауважили, що через санкції Великобританії мають технічні проблеми з виплатами за зовнішнім боргом.

РЖД мали 5 квітня погасити випуск єврооблігацій номінальним обсягом приблизно 605 млн доларів і виплатити накопичений дохід за ним. Емітент єврооблігацій, RZD Capital, не зміг отримати від РЖД кошти для виплат власникам цих боргових паперів.

Під британські санкції залізничний перевізник країни-агресора потрапив 24 березня. Компанія повідомляла, що звернулася до Управління з реалізації фінансових санкцій Великобританії (OFSI) з проханням надати ліцензію, що дозволяє обслуговувати свої боргові зобов’язання, але зазначала, що обробка запиту може тривати кілька тижнів.

Раніше РЖД не змогли вчасно провести купонні виплати з єврооблігацій, номінованих у рублях, швейцарських франках та британських фунтах. У своїй заяві компанія зазначила, що виплати з євробондів компанії в різних валютах можуть бути відкладені або призупинені на невизначений термін відповідними платіжними агентами або банками-кореспондентами у зв’язку з їхніми внутрішніми комплаєнс-процедурами.

Читайте також