zerno
Новини, Перевезення

Відсоток успішних аукціонів щодо зерновозів УЗ перевищив 70%

Під час онлайн-аукціонів на право користування зерновозами філії «Центр транспортної логістики» АТ «Укрзалізниця» у вівторок, 12 жовтня, встановлений рекорд за кількістю успішно розіграних лотів. Як повідомляє Rail.insider, про це в ході щотижневої наради із зерновиками розповів заступник директора Департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов.

Представник УЗ, зокрема, повідомив, що з 1 тис. виставлених зерновозів учасники ринку розібрали 725 одиниць. Це становить 72,5% від загальної кількості.

Середня ціна була ненабагато вища за базову ставку і становила 1223 грн.

«Закликаю активніше брати участь в аукціонах у системі ProZorro та вже сьогодні здобувати право на гарантовану подачу вагонів і перевезення у 20 числах жовтня. Хочу нагадати, що ми надаємо право змінити дати навантаження в межах двох діб від запланованої, що дуже зручно для вантажовідправників», — наголосив Валерій Ткачов.

Він також додав, що нині коефіцієнт використання зерновозів власності філії «Центр транспортної логістики» перевищує 80%, що, за словами представника УЗ, є досить високим показником.

Нагадаємо, на початку цього тижня на аукціонах успішно завершено понад 50% лотів на зерновози УЗ, що суттєво більше, ніж раніше.

Читайте також