У Польщі учора, 29 вересня, міський автобус в’їхав у пасажирський поїзд. Четверо осіб отримали поранення та були госпіталізовані. Про це пише Rail.insider із посиланням на nakolei.pl.
Подія сталася на залізничному переїзді без шлагбаума у селі Буловиці (Освєнцімський повіт).
За даними поліції, міський автобус, який перевозив приблизно 10 пасажирів, зіткнувся з пасажирським поїздом, що прямував з Бельсько-Бяла до Кракова-Плашова. У поїзді перебувало 15 осіб.
У результаті зіткнення постраждали четверо людей. Травмованих, серед яких водій і троє пасажирів автобуса, госпіталізували. За попередніми даними, двоє осіб отримали серйозні травми.
Як повідомлялося раніше, понад 50 осіб травмовано через сходження пасажирського поїзда у США.













