У зв’язку зі зростанням попиту пасажирів, Укрзалізниця продовжує збільшувати кількість здвоєних складів поїзда на маршруті Київ — аеропорт «Бориспіль» у пікові години. Зокрема, з 15 травня на зазначеному маршруті курсуватимуть уже три поїзди Kyiv Boryspil Express. Про це повідомляє прес-служба УЗ.
Нагадаємо, перший здвоєний склад поїзда на маршруті Київ — аеропорт «Бориспіль» курсує з 10 травня 2019 року. Загалом експреси на цьому маршруті перевезли вже понад 300 тисяч пасажирів, і попит постійно зростає.
Залізничне сполучення станція Київ-Пасажирський — станція Бориспіль-Аеропорт було відкрите 30 листопада 2018 року.













