Укрзалізниця з початку року перевезла у пасажирських поїздах внутрішнього сполучення 11,8 млн пасажирів. Третина з них (3,9 млн) обрала потяги для подорожей у літні місяці. Про це повідомляє пресслужба УЗ.
Найпопулярніші напрямки поїздок:
- Київ — Харків — Київ (перевезено 498,9 тис. пасажирів);
- Київ — Львів — Київ (перевезено 437,7 тис. пасажирів);
- Київ — Дніпро — Київ (перевезено 388,9 тис. пасажирів);
- Київ — Одеса — Київ (перевезено 295,7 тис. пасажирів)
Поїздами приміського сполучення скористалися 33 млн громадян.
На сьогодні Україною курсує 842 приміських та 72 пари пасажирських поїздів. 5 пар сезонних потягів завершили курсування.

Раніше в УЗ заявляли про те, що повноцінне функціонування пасажироперевезень можливе не раніше від вересня й тільки за відсутності другої хвилі коронавірусу. Потім в УЗ заявили про плани відновити повноцінне пасажирське сполучення вже в серпні.
Нагадаємо, що, починаючи з 18 березня, Укрзалізниця тимчасово припинила перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та далекому) через карантин. Міжнародні поїзди скасовано з 17 березня.












