Міжнародні новини, Новини

Залізничний пункт Кузниця на польсько-білоруському кордоні продовжує працювати

Вантажне сполучення з Білоруссю на залізничному пункті пропуску Кузниця зараз здійснюється в нормальному режимі. Про це пише Rail.insider із посиланням на «РЖД-Партнер».

«Поки що нічого не відбувається. Все так, як було: залізничний рух не припинено і поки що не здійснюється рух людей і товарів (на автодорожньому пункті, — ред.)», — сказала представниця пресслужби прикордонної охорони Польщі Евеліна Щепанська.

Зауважимо, що Польща 18 листопада попередила білоруську сторону про намір із 21 листопада закрити залізничне сполучення в Кузниці, якщо міграційна ситуація поблизу цього місця не стабілізується. Упродовж доби мігранти, які залишалися біля КПП у Кузниці, пішли. Тож 19 листопада білоруський прикордонний комітет інформував польську сторону, що у прикордонного переходу Брузги—Кузниця немає мігрантів, які становлять загрозу. Більшість іноземців було розміщено у транспортно-логістичному центрі «Брузги».

Загалом на польсько-білоруському кордоні є чотири залізничні пункти пропуску. Більшість залізничного транзиту, переважно з контейнерами з Китаю, проходить через пункт Брест—Тереспіль. Як зауважується у повідомленні з посиланням на пресслужбу РЖД, закриття Польщею пункту пропуску Кузниця на кордоні з Білоруссю не вплине як на експортно-імпортні, так і на транзитні перевезення вантажів у сполученні з Росією.

Як повідомлялося раніше, Польща може закрити залізничні переходи на кордоні з Білоруссю.

Читайте також