Новини

ЗСУ вдарили по залізничному вокзалу на Херсонщині

У Херсонській області знищено один із важливих логістичних вузлів окупанта — залізничний вокзал у Брилівці. Про це у Facebook написав радник голови Херсонської ОВА Сергій Хлань, передає Rail.insider.

За словами посадовця, окупанти саме доправили до Брилівки техніку і боєкомплекти.

«Росіяни якраз притягнули туди техніку і боєкомплекти — все згоріло. Дещо навіть не встигли розвантажити. Люди повідомляють про гучні вибухи та детонацію. Ймовірно є потрапляння й у нафтобазу. Багато орків залишилось без рук і ніг», — написав Сергій Хлань.

Нагадаємо, що днями ЗСУ завдали удару по залізничному мосту поблизу Херсона.



Читайте також