Міжнародні новини, Новини

Залізниця Молдови виплатила зарплати працівникам за січень 2025 року

ДП «Залізниця Молдови» (Calea Ferată din Moldova) продовжує виплачувати заборгованість за зарплатою працівникам підприємства. За червень–липень залізничники отримали три зарплати: за листопад–грудень 2024 року та за січень 2025 року. Про це пише Rail.insider із посиланням на інформацію залізниці Молдови.

У червні–липні залізничники Молдови отримали три зарплати: за листопад–грудень 2024 року та за січень 2025 року.

«Оптимізація витрат, зменшення фінансових збитків та впорядкування діяльності, вжиття заходів з інституційної реорганізації дали змогу зафіксувати позитивний розвиток у фінансовій сфері. Наприклад, якщо у січні 2025 року для поповнення фонду заробітної плати було потрібно 42,5 млн леїв, то на поточний червень достатньо 29 млн леїв, лише за цим розділом економія становить 13,5 млн леїв», — наголошується у дописі.

Гнучкість у плануванні логістики, прийнятні тарифи для підрядників, розподіл і раціональне використання рухомого складу та інші надані можливості розширили асортимент й обсяг вантажів, що перевозяться залізницею. Якщо підприємство розпочало рік з доходами приблизно 27 млн леїв, то у червні 2025 року доходи становили майже 57 млн леїв.

Окрім того, завдяки підтримці у розмірі 50 млн леїв, виділених урядом Республіки Молдова ДП «Залізниця Молдови» повністю виконало свої накопичені зобов’язання перед майже 1 тис. працівників, які були звільнені після досягнення пенсійного віку та тими, хто звільнився з роботи за власним бажанням.

Як повідомлялося раніше, завдяки оптимізації залізниця Молдови перенаправить майже 3 млн леїв на зарплати працівникам.



Читайте також