ДП «Залізниця Молдови» (Calea Ferată din Moldova) продовжує виплачувати заборгованість за зарплатою працівникам підприємства. За червень–липень залізничники отримали три зарплати: за листопад–грудень 2024 року та за січень 2025 року. Про це пише Rail.insider із посиланням на інформацію залізниці Молдови.
У червні–липні залізничники Молдови отримали три зарплати: за листопад–грудень 2024 року та за січень 2025 року.
«Оптимізація витрат, зменшення фінансових збитків та впорядкування діяльності, вжиття заходів з інституційної реорганізації дали змогу зафіксувати позитивний розвиток у фінансовій сфері. Наприклад, якщо у січні 2025 року для поповнення фонду заробітної плати було потрібно 42,5 млн леїв, то на поточний червень достатньо 29 млн леїв, лише за цим розділом економія становить 13,5 млн леїв», — наголошується у дописі.
Гнучкість у плануванні логістики, прийнятні тарифи для підрядників, розподіл і раціональне використання рухомого складу та інші надані можливості розширили асортимент й обсяг вантажів, що перевозяться залізницею. Якщо підприємство розпочало рік з доходами приблизно 27 млн леїв, то у червні 2025 року доходи становили майже 57 млн леїв.
Окрім того, завдяки підтримці у розмірі 50 млн леїв, виділених урядом Республіки Молдова ДП «Залізниця Молдови» повністю виконало свої накопичені зобов’язання перед майже 1 тис. працівників, які були звільнені після досягнення пенсійного віку та тими, хто звільнився з роботи за власним бажанням.
Як повідомлялося раніше, завдяки оптимізації залізниця Молдови перенаправить майже 3 млн леїв на зарплати працівникам.













