Через негоду, що накрила 30 вересня Одеську область, поїзди можуть рухатись із затримками. Про це написав у Facebook голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Перцовський, інформує Rail.insider.
Очільник товариства виставив фото, які підписав: «Шлях на Одесу нині такий. Станція Одеса-Пересип. Але це не зупиняє залізничників».
«Пропускатимемо поїзди із резервними тепловозами та обмеженням по швидкості для безпеки. Також пропускаємо дещо видозміненим маршрутом», — уточнив Олександр Перцовський.
Він додав, що залізничники допоможуть місцевим службам усунути наслідки негоди.
Як повідомлялося раніше, через обстріл на Чернігівщині із затримками курсували приміські поїзди.














