Інфраструктура, Новини

Ворог продовжує атакувати залізничну інфраструктуру на Сумщині: загинула оператор станції

Уночі проти 12 червня ворог знову атакував залізничну інфраструктуру у Сумській області. Під час прямування до укриття загинула оператор однієї зі станцій. Про це написав у Facebook голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Перцовський, інформує RAIL.insider.

Ворожі удари по залізничній інфраструктурі Сумщині продовжилися вночі проти 12 червня. «Шахеди» атакували станції, вокзали, пости електричної сигналізації та підстанції.

«На превеликий жаль, мушу повідомити найгірше: маємо втрату — оператор однієї зі станцій загинула (тут було встановлене мобільне укриття і, як попередньо розуміємо, вона саме прямувала до нього, моніторингова група сповіщала про підвищену небезпеку — дуже важливо відразу діяти!). Також травмовану чергову по станції прооперовано, життю загрози немає, поруч наші колеги», — написав Олександр Перцовський.

Він також закликав залізничників берегти себе.

«Всі інструкції для цього є, всі системи моніторингу діють — критично важливо не втрачати ані хвилини», — акцентував очільник УЗ.

Як повідомлялося раніше, ворог вдарив по депо у Конотопі: четверо залізничників травмовані, одна залізничниця загинула.

Підписуйтесь на RAIL.insider у Viber і Telegram — тут найактуальніші новини, відео та події залізничної галузі.



Читайте також