Між станціями “Халімонове” та “Бахмач” рятувальники ліквідували пожежу електровоза регіонального експресу №785 “Шостка-Київ”, у якому перебувало понад 250 пасажирів. Про це повідомляє Управління ДСНС України у Чернігівській області.
Як зазначається, унаслідок пожежі сталася затримка руху 16 поїздів у напрямку від залізничної станції “Конотоп” до залізничної станції “Київ” Південено-Західної залізниці.
“Вогнем пошкоджено обладнання, агрегати, внутрішнє облицювання та конструктивні елементи електровоза, а також лакофарбове покриття на площі 5 кв.м”, – ідеться в повідомленні.
Постраждалих унаслідок пожежі немає.
Причина загоряння та завдані збитки встановлюються.
В Укрзалізниці створено комісію, яка з’ясує обставини цього інциденту.

















