Представники німецького залізничного оператора Deutsche Bahn (DB) планують візит до Києва у найближчі дні, щоб обговорити питання стратегічного партнерства з АТ “Укрзалізниця”. Про це у Facebook повідомив заступник директора Берлінського центру вивчення Східної Європи та ексдепутат Бундестагу Дмитро Стратієвський.
“Наразі обговорюються різні можливості співпраці між DB та урядом України і менеджментом […] компанії “Укрзалізниця””, – написав він.
За словами Стратієвського, можливе співробітництво з Deutsche Bahn було б вигідним для України у передачі технологій, інвестицій і модернізації інфраструктури.
“Провідні німецькі компанії можуть передати багато інновацій своїм українським колегам. Deutsche Bank і E.ON (енергетична компанія Німеччини. – ред.) планують приєднатися до цього процесу”, – зазначив він.
Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський доручив Кабміну підготувати план реструктуризації УЗ, який передбачає поділ на трьох операторів, до кінця 2019 року.
Директор зі стратегічного розвитку та інвестиційної політики АТ “Укрзалізниця” Антон Саболевський повідомив, що УЗ планує у найближчі два роки створити окремі компанії, які розподілять між собою головні функції перевізника.
[democracy id=”20″]
Дякуємо за відповідь!
Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.
[democracy id=”18″]
Дякуємо за відповідь!
Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.













