У пасажирському вагоні сталася пожежа
Новини, Події

У пасажирському вагоні сталася пожежа

У м. Маріуполь (Донецька обл.) у вагоні залізничного потягу  пасажирського призначення, який знаходився на запасній колії, у відстійнику сталася пожежа. Про це повідомляє пресслужба ДСНС.

Вагон загасили надзвичайники, ніхто не постраждав.

Від Головного управління залучалось 16 чоловік особового складу та 4 одиниці техніки.

Нагадаємо, 12 січня під Сумами загорівся пасажирський потяг. 14 січня під час руху сталася пожежа у поїзді “Шостка-Київ”

[democracy id=”20″]

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.



Читайте також