Новини, Укрзалізниця

Залізничникам поновили ще частину виплат, — профспілка

Працівникам Укрзалізниці поновили деякі виплати. Про це пише Rail.insider із посиланням на інформацію Профспілки залізничників і транспортних будівельників України.

Зауважується, що після звернення профспілки залізничникам поновлено частину виплат.

Передусім йдеться про оплату праці у вихідні дні понад норму робочого часу, доплату за роботу у вихідні дні в межах норми робочого часу, доплату за роботу у вихідні дні понад норму робочого часу. Уточнюється, що робота у вихідні дні буде компенсуватись як до початку війни — за згодою сторін, наданням іншого дня відпочинку або у грошовій формі у подвійному розмірі відповідно до ст. 107 КЗпП.

Окрім того, поновлено:

  • матеріальну допомогу на медичні та інші цілі пенсіонерам та членам їхніх сімей згідно з рішенням регіональних філій та філій у частині надання матеріальної допомоги на лікування непрацюючих пенсіонерів-залізничників з урахуванням критичності та складності випадку;
  • оплату щорічної відпустки працівникам, які працюють (перебувають у відрядженні) на територіях радіоактивного забруднення, що надаються відповідно до ст. 47 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (понад 24 календарні дні);
  • грошову компенсацію за невикористану відпустку працівникам, які працюють (перебувають у відрядженні) на територіях радіоактивного забруднення, відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

«Відповідний лист від 16 серпня 2022 року за № ЦЦУП-10/475 щодо переліку кодів видів оплат, за якими проводитиметься нарахування у період дії правового режиму воєнного стану, направлено керівникам регіональних філій та філій», — наголосили у профспілці.

Як повідомлялося раніше, у липні Укрзалізниця поновила частину виплат робітникам. Також УЗ продовжить платити зарплату мобілізованим залізничникам.

 



Читайте також