Упродовж першого кварталу 2024 року залізничним транспортом перевезено майже 44,7 млн т вантажів, що на 28,7% перевищує показник аналогічного періоду торік. Про це йшлося під час засідання Експортного офісу при АТ «Укрзалізниця» 10 квітня, пише Rail.insider.
Залізницею за перший квартал 2024 року перевезено 44 млн 690 тис. т вантажів. Це на 9 млн 960 млн т, або 28,7% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року. Також показник є найбільшим за весь період повномасштабного вторгнення РФ на територію України.
В експортному сполученні у першому кварталі транспортовано 23 млн 390 тис. т вантажів. Частка експорту у загальному обсязі сягає 52,3%. Порівняно з аналогічним періодом торік зростання становить 7 млн 860 тис. т, або +50,6%.
Як повідомлялося раніше, за три місяці на залізничній мережі України навантажено майже 9,5 млн т зернових.













