Новини

У Дніпрі горів міський електропоїзд

В одному з вагонів міського електропоїзда Дніпра виникла пожежа. Про це пише Rail.insider із посиланням на інформацію Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

Займання сталося увечері 10 квітня.

«О 20:04 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу на залізничній станції у Самарському районі міста Дніпро. Прибувши до місця, рятувальники встановили, що під час руху міського електропоїзда сталося займання в одному з вагонів. Горіла електрощитова, облицювання у тамбурі вагона та сидіння на площі 25 м2», — зауважується у дописі.

Займання ліквідовано о 20:52. Внаслідок події загиблих та травмованих немає.

До приборкання пожежі залучали 29 рятувальників та п’ять одиниць техніки.

Як повідомлялося раніше, стартував другий етап проєкту Dnipro City Express.



Читайте також