Ексочільник АТ «Укрзалізниця» та колишній міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін розпочав роботу в наглядовій раді УЗ. Про це він написав у Telegram, інформує Rail.insider.
«Сьогодні було моє перше засідання НР (наглядової ради, — ред.). Почуття змішані. Ситуація складна. Треба трохи часу, щоб розібратись де ми знаходимось», — написав Олександр Камишін.
Він додав, що півтора роки не вникав у стан справ залізниці та не коментував.
Як повідомлялося раніше, Олександр Камишін стане членом наглядової ради АТ «Укрзалізниця».













