Новини, Укрзалізниця

У МІУ узгодили перелік залізничних вокзалів, які можуть передати у концесію

Узгоджено перелік залізничних вокзалів, що аналізуватимуться експертами Світового банку щодо можливості реалізації концесійних проєктів. Про це написала заступник міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Олександра Клітіна у Facebook.

“Узгоджено перелік залізничних вокзалів, що аналізуватимуться експертами Світового банку згідно з можливостями реалізації концесійних проєктів, це: 1) Харків; 2) Дніпро; 3) Вінниця; 4) Запоріжжя; 5) Івано-Франківськ; 6) Хмельницький; 7) Миколаїв”, – написала вона.

Нагадаємо, Світовий банк попередньо погодив проведення аналізу концесій залізничних вокзалів та малодіяльних станцій.

[democracy id=”20″]

Дякуємо за відповідь!

Для визначення об’єктивного загального зрізу настроїв на ринку залізничних вантажоперевезень пройдіть опитування повністю! Результати допоможуть нам окреслити проблемні точки й взаємовигідні шляхи вирішення загальних проблем та будуть представлені на загальний розсуд без редакційної цензури.



Читайте також