Міжнародні новини, Новини

ArcelorMittal Poland виготовляє інноваційні рейкові профілі для країн Європи та Балтії

ArcelorMittal Poland інвестує в розвиток заводу в Хожуві. Нещодавно компанія виділила 27 млн злотих на виробництво інноваційних профілів рейок, яких поки що немає в Польщі. Крім того, філія компанії в Хожуві отримала механічну маркувальну машину для рейок і новий контрольно-вимірювальний блок. Про це пише railinsider із посиланням на Railway Supply.

Компанія розширює каталог продукції для залізничної галузі новими профілями. Вони будуть продаватися, серед іншого, до Угорщини, Литви, Латвії та Естонії в межах програми INNOSTAL, що реалізується Національним центром досліджень і розробок.

Так, у Хожуві була розроблена технологія виробництва трьох інноваційних залізничних рейок.

«Перший рейковий профіль (MAV48), що випускається в межах проєкту INNOSTAL, призначений для залізниць Угорщини. Він має особливі параметри поперечного перерізу, які потрібні на місцевому ринку», — підкреслив менеджер з досліджень і розробок ArcelorMittal Poland Тomasz Zygmunt. Перша партія рейок цього типу вже надійшла до Угорщини.

Другий профіль (P50) виготовлений спеціально для потреб країн Балтії — Литви, Латвії та Естонії. Проєкт був непростим, адже рейки мали виготовлятися за особливими вимогами: перетин рейок за російським стандартом, а виконання — за європейськими.

Останній тип, реалізований у межах програми, — рейки (50E2), що будуть експортуватися до Бельгії та Нідерландів.

Як повідомялося раніше, Укрзалізниця планує закупити рейок на 117 млн грн.

Читайте також