Новини бізнесу, Новини

«АрселорМіттал Кривий Ріг» ввів у експлуатацію новий локомотив EffiShunter 1 600

20 січня «АрселорМіттал Кривий Ріг»  ввів у експлуатацію перший з чотирьох маневрових локомотивів EffiShunter 1600 виробництва чеської компанії CZ Loko. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Перша машина прибула до Кривого Рогу в грудні 2020 року, після чого чеські фахівці провели online-навчання персоналу підприємства. Відповідно до контракту, укладеного влітку 2019 року, усі чотири локомотиви EffiShunter 1 600 компанія отримає лізингу. Загальна сума контракту – 7,5 млн євро.

Планується, що перші два з чотирьох тепловозів CZ Loko будуть задіяні в перевезенні сировинних матеріалів для нашої найбільшої доменної печі № 9. Так, другий локомотив з даної партії також недавно прибув до Кривого Рогу й наразі готується до здачі в експлуатацію. Прибуття ще двох локомотивів CZ Loko очікується у 2021 році.

Тепловози EffiShunter 1600 оптимізовані для маневрових і важких робіт на промислових гілках, зокрема – у металургійній і добувної промисловості. На них встановлено дизельний двигун Caterpillar потужністю 1 550 кіловат і генератор тяги Siemens. Вони оснащені цифровою системою управління, круїз-контролем, електродинамічним гальмом і захистом від ковзання (при тязі).

Зауважено, що у 2018-2020 роках «АрселорМіттал Кривий Ріг» відновив понад 40 тепловозів, у тому числі із заміною двигунів і повною модернізацією. Усього на свою програму з відновлення локомотивів компанія вже направила понад 370 млн грн.

Читайте також