Новини, Новини бізнесу

«Астарта» будує елеваторний комплекс у Чернігові

Компанія «Астарта» споруджує перший елеваторний комплекс у Чернігові. Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу холдингу.

Загальна потужність одночасного зберігання зернових та олійних культур елеватора становитиме 70 тис. т. Введення в експлуатацію першої черги будівництва (58 тис. т) заплановане на липень 2022 року.

«Після повної реалізації проєкту на елеваторі зможуть щодоби приймати до 4,5 тис. т зерна і відвантажувати 54 вагони. Добова продуктивність сушарок — 2,8 тис. т», — зауважили у пресслужбі.

Новозбудований елеваторний комплекс забезпечить робочими місцями понад 50 людей.

«У 2022 році «Астарта» продовжить інвестувати у розвиток сталої економіки України, зокрема і у розбудову сучасної зернової інфраструктури. Загальний обсяг планових інвестицій компанії на реалізацію саме цього проєкту становитиме приблизно 15 млн доларів США», — розповів генеральний директор агропромхолдингу «Астарта» Віктор Іванчик.

Як повідомлялося раніше, елеватори «Астарти» прийняли понад 1 млн т збіжжя.



Читайте також