Новини, Порти

Білгород-Дністровський порт має намір співпрацювати з нідерландською компанією

Керівники ДП «Білгород-Дністровський морський торговельний порт» і нідерландської компанії Bontrup обговорили перспективи використання потужностей українського порту для перевалки вантажів. Про це пише Rail.insider із посиланням на ports.ua.

Як зазначається у повідомленні, в. о. директора ДП «Білгород-Дністровський морський торговельний порт» Оксана Кіктенко провела зустріч із керівництвом нідерландської компанії Bontrup. На зустрічі обговорювалася можливість будівництва виробничих потужностей компанії в місті Білгород-Дністровський з перспективою надалі використовувати можливості порту для перевалки власних вантажів.

Оксана Кіктенко ознайомила керівництво компанії Bontrup з початком відродження порту і розповіла про плани його приватизації найближчим часом, в якій однією з головних умов буде обов’язкове збереження профілю підприємства.

Компанія Bontrup створена понад 50 років тому і спеціалізується на бізнесі в галузях сировини, логістики та сільського господарства. Зокрема, в Україні їй належить «Голландська аграрна компанія» (Bontrup Ukraine), яка обробляє земельні ділянки в Глухівському та Шосткинському районах Сумської області загальною площею 22 тис. га, а також розводить молочну худобу. Крім того, Bontrup планує реалізувати інвестиційний енергопроєкт у Чорнобильській зоні відчуження в межах реалізації концепції «зеленого» енергетичного переходу України.

Читайте також