Новини

Біля Каховської ГЕС пошкоджено залізничну колію

Поблизу мосту біля Каховської ГЕС пошкоджено залізничну колію. Про це написав у Telegram радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, передає Rail.insider.

За словами посадовця, удар завдано за допомогою системи HIMARS.

«Біля шлюзу на колії величезна триметрова вирва. Також пошкоджено автомобільне полотно, знищено російський ЗРК «Панцир», — зауважив Антон Геращенко.



Як повідомлялося раніше, в окупованому
Токмаку (Запорізька область) 5 серпня пошкоджено залізничні колії.



Читайте також