Міжнародні новини, Новини

Британець ув’язнений на 15 місяців за проїзд на автомобілі залізничними коліями

Чоловік має провести за ґратами 15 місяців за те, що проїхав на автомобілі пів милі залізничними коліями. Це призвело до затримки поїздів на термін до восьми годин, передає Rail.insider із посиланням на Guardian.

«Такі дії Аарона О’Халлорана на дільниці залізниці між станціями Даддестон й Астон у британському місті Бірмінгемі 9 травня завдали шкоди на суму понад 23 тис. фунтів стерлінгів (приблизно 850 тис. грн)», — повідомила британська транспортна поліція (BTP).

Приблизно о 07:30 ранку 9 травня Аарон О’Халлоран проїхав на чорному Mitsubishi через ворота на станції Даддестон і прямував пів милі залізничними коліями в бік станції Астон. Сам порушник відмовився коментувати інцидент, але заперечував, що саме він керував автомобілем, коли йому показали кадри з камер відеоспостереження. У транспортній поліції заявили, що машина була покинута на рейках, а чоловік зник з місця події. Мобільний телефон, знайдений офіцерами всередині машини, допоміг знайти господаря. У відеоролику видно, як автомобіль проїжджає залізничними коліями повз платформу станції.

Присяжні визнали 32-річного чоловіка із Хендсворта винним у створенні небезпеки для людей на залізниці, небезпечному водінні, водінні з дискваліфікацією та використанні транспортного засобу без страховки. Він був ув’язнений на 15 місяців, позбавлений права керувати автомобілем на два роки і мав виплатити штраф у розмірі 156 фунтів стерлінгів (понад 5,7 тис. грн).

«Це був надзвичайно небезпечний і безглуздий вчинок чоловіка, який спричинив значний ризик для пасажирів і зашкодив залізниці. Вирок, винесений йому, відображає серйозність такого злочину, і ми раді, що ніхто не постраждав в результаті такої поведінки. Тепер у чоловіка буде достатньо часу, щоб поміркувати про свої дії у в’язниці», — зазначили у BTP.

Як повідомлялося раніше, в Англії злодій покинув вкрадену автівку на коліях.

Читайте також