Чеський виробник локомотивів CZ Loko відправила в Україну останні два локомотиви для “АрселорМіттал Кривий Ріг”. Про це повідомляє прес-служба чеської компанії.
Мова йде про маневрові локомотиви EffiShunter 1600. Всього, в рамках замовлення було виготовлено чотири такі машини, дві з яких вже введено в експлуатацію. Вартість угоди становить 7,5 млн євро.
Зауважимо, EffiShunter 1600 оптимізовані для маневрових і важких робіт на промислових гілках, зокрема – у металургійній і добувної промисловості. На них встановлено дизельний двигун Caterpillar потужністю 1 550 кіловат і генератор тяги Siemens. Вони оснащені цифровою системою управління, круїз-контролем, електродинамічним гальмом і захистом від ковзання (при тязі).
Нагадаємо, раніше CZ Loco оголосило про перемогу на тендері щодо постачання 10 двовісних локомотивів для польського пасажирського оператора PKP Intercity.












