Цьогоріч «НІБУЛОН» планує перевезти українськими річками 4,5-5 млн тонн вантажів
Новини, Новини бізнесу, Перевезення

Цьогоріч «НІБУЛОН» планує перевезти українськими річками 4,5-5 млн тонн вантажів

2019\2020 МР назвали найрезультативнішим за всю історію судноплавної компанії «НІБУЛОН». Так, за підсумками 2019/20 МР компанія транспортувала внутрішніми водними шляхами понад 3,8 млн тонн різноманітних вантажів, перевершивши показник попереднього маркетингового року на 9 %. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Серед вантажів, які на сьогодні активно перевозяться сучасним флотом компанії: зерно, метал, вугілля, будівельні матеріали (палі, плити, щебінь, пісок тощо), херсонські кавуни та дині, а також великогабаритні вантажі.

«Рекордною є й робота плавкранів компанії. Так, потужності 140-метрового плавкрана NIBULON MAХ, який працював у минулому маркетинговому році дев’ять місяців, дозволили йому відвантажити на експорт майже такий самий обсяг збіжжя, над яким рік працювали інші плавкрани компанії. У результаті, відвантаження на експорт флотом компанії у 2019/20 МР з показником у більше 3,2 млн тонн зросли на 20 % порівняно з 2018/19 МР. Важливо, що у 2019/20 МР частка найманих плавкранів у загальному обсязі навантажувально-розвантажувальних робіт зменшилася аж на 85 %, і уже найближчим часом компанія зможе повністю відмовитися від послуг сторонніх організацій», – зазначили в компанії.

У планах «НІБУЛОНа» у 2020 році перевезти українськими річками 4,5-5 млн тонн вантажів, що, зі свого боку, розвантажить українські автошляхи та заощадить державі значні кошти на їхньому ремонті.

Загалом за понад десять років діяльності судноплавної компанії «НІБУЛОН» внутрішніми водними шляхами України транспортовано понад 18,6 млн тонн вантажів, а отже, розвантажено автошляхи на 775 тис. вантажівок.

Нагадаємо, що у січні-червні 2020 року по Дніпру перевезли 3,49 млн тонн вантажів, що на 16,8% менше, порівнюючи з аналогічним періодом 2019.

Читайте також