Новини, Укрзалізниця

До кінця року УЗ планує отримати 500 млн грн від реалізації непрофільних активів

АТ «Укрзалізниця» має намір до кінця поточного року продати непрофільних активів на 500 млн грн. Про це пише Rail.insider із посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«Ми в рамках Укрзалізниці починаємо свою маленьку історію приватизації… Завдяки підтримці наглядової ради ми впродовж останніх двох тижнів захистили нашу стратегію з непрофільних активів. У нас є ціла купа об’єктів по всій Україні, які потрібно продавати… Ми починаємо з невеликих кроків, у нас погоджено понад 400 об’єктів на продаж. І ми плануємо до кінця року отримати 500 млн грн від продажу таких об’єктів. Ось наша маленька приватизація, яку ми хочемо почати в Укрзалізниці», — сказав очільник УЗ Олександр Камишін під час конференції «Реформа держкомпаній як поштовх до розвитку конкурентних ринків» у Києві у вівторок.

За його словами, більшість об’єктів, підготовлених до приватизації, — старі будівлі, які не потрібні товариству, але під ними є земля, яка цікавить забудовників.

«Я вважаю, що потрібно продавати такі об’єкти й інвестувати кошти в інфраструктуру, рейкове господарство і локомотиви», — підкреслив Олександр Камишін.

Як повідомлялося раніше, у липні Укрзалізниця виставила на продаж  будівлі та приміщення з числа непрофільних активів. Проте пізніше торги скасували.

Читайте також