Укрзалізниця, Новини

Франтішек Буреш: Ми не говоримо про продаж своїх виробничих заводів

Оприлюднена низкою ЗМІ інформація щодо намірів продати низку заводів Укрзалізниці не правильно трактована. Про це член правління Укрзалізниці Франтішек Буреш повідомив на зустрічі з бізнесом під час інтенсиву “Залізниця 2020-2021: підсумки та прогнози”.

Так, посадовець заявив:

“Ми повинні ремонтувати та виробляти вагонів навіть більше, ніж ми запланували, і те, що зараз говорять про продаж заводів, то це не так.  Реалізація непрофільних напрямків – не значить продаж. Реалізація – значить виокремлення з профільних напрямів в непрофільні, проте це не значить, що вони не стратегічні. Адже, на мою думку, вагонобудівні заводи є стратегічним напрямом, який повинен обслуговувати не лише УЗ, а й весь ринок”.

Також він додав, що після розділення компанії на чотири вертикалі – пасажирську, вантажу, інфраструктурну та ремонту – утвориться ремонтна база, яка буде незалежною від інших напрямів. Ця вертикаль буде сформована на базі як заводів, так й депо.

Присутній на заході Роман Черніцький, що відповідає за інфраструктурну вертикаль, також наголосив, що мова йде  не про відчуження, а про розділення активів. І додав, що це не стосується звільнення працівників і що це все лише на етапі обговорення.

Нагадаємо, що раніше в  ЗМІ з’явилася інформація про те, що Укрзалізниця хоче продати низку вагоноремонтних заводів, тому що ці активи було віднесено до  непрофільних.

Читайте також