Новини бізнесу, Новини

Інтерпайп буде випускати новий тип коліс для Deutsche Bahn

Інтерпайп відвантажив партію коліс нової конструкції для національного оператора залізниць Німеччини – компанії Deutsche Bahn.

«У квітні 2021 року вже відвантажена і успішно пройшла інспекцію у замовника перша партія коліс нової конструкції ЕТ 442 діаметром 840 мм», — відзначили в компанії.

Серед основних особливостей конструкції – сверловка в диску для установки дискових гальм, а також підвищені вимоги до точності геометричних параметрів і допусків. Особливі вимоги замовник висунув і до фарбування. Так, на колеса нанесено як експлуатаційне покриття, так і тимчасове, яке буде знято при установці гальмівних дисків і при запресовуванні коліс в колісні пари.

«Перш ніж випустити промислову партію, ми сертифікували нову для нас конструкцію відповідно до вимог TSI та європейських стандартів. Deutsche Bahn залишився задоволений результатами контролю і буде використовувати нашу продукцію для ремонту та оновлення колісних пар», — розповів директор дивізіону залізничної продукції Інтерпайп Олександр Гарькавий

В компанії й надалі планують нарощувати експорт високотехнологічної продукції як для національного оператора німецьких залізниць, так і для інших перевізників Європи.

Нагадаємо, Інтерпайп постачатиме колісні пари для потягів метро Сакраменто (США).

Читайте також