Міжнародні новини, Новини

Із Чунцина (КНР) до Києва прямує перший контейнерний потяг

З міста Чунцин на південному заході Китаю до Києва 29 серпня вирушив вантажний потяг з 50 контейнерами промислового обладнання. Таким чином успішно запущено перший прямий залізничний маршрут вантажоперевезень між Чунцином і Києвом. Про це на своїй сторінці у Facebook написав бізнесмен, засновник «Укр-Китай Коммунікейшн» В’ячеслав Лисенко, передає Rail.insider.

За графіком поїзд перетне держкордон через прикордонний перехід Ерен-Хото автономного району Внутрішня Монголія на півночі Китаю та прибуде до Києва в середині вересня.

У повідомленні уточнюється, що до цього експортні поставки з Чунцина в Україну здійснювалися транзитом через територію Білорусі або Польщі. Новий залізничний маршрут, що забезпечує прямі поставки товарів до Києва, сприятиме торговельним зв’язкам між західною частиною Китаю та Європою.

Чунцин — це один із ключових центрів залізничних вантажоперевезень за маршрутами Китай—Європа. За першу половину 2021 року залізницею Юйсіньоу (Чунцин—Сіньцзян—Європа), яка є першим маршрутом вантажних поїздів Китай—Європа, було здійснено 1359 відправлень вантажних составів, що на понад 50% більше, ніж роком раніше.

З моменту відкриття в 2011 році Юйсіньоу ввела в експлуатацію понад 30 маршрутів, якими охоплено понад 40 міст у 26 країнах. Наразі загальна кількість відправлень перевищила 8 тис.

Як повідомлялося раніше, контейнерний поїзд вирушив до Білорусі з китайської зони вільної торгівлі.

Читайте також