Мінінфраструктури очікує прискорення реалізації спільних проектів Укрзалізниці з ЄБРР та ЄІБ
Події, Новини

Кабмін призначив нового заступника міністра інфраструктури

На сьогоднішньому засіданні Кабінету Міністрів України було призначено нового заступника міністра інфраструктури – Артемія Єршова. Про це повідомляє народний депутат Василь Мокан.

Відомо, що Артемій Єршов є членом наглядової ради державної акціонерної компанії «Автомобільні дороги України». На сайті підприємства про нього вказано:

“Топ-менеджер, входив до складу наглядової ради ПФТС (пізніше – “Фондове партнерство”), Trasta komercbanka, Української біржі, Альфа-Банку. На сьогоднішній день є заступником голови наглядової ради ПАРД. Має досвід роботи на держслужбі (очолював управління іноземних інвестицій і кредитів міністерства економіки України в 1998-му році). Очолює “Українську біржу” з квітня 2020 року».

Варто зауважити, що 28 жовтня 2020 року Кабмін звільнив Олега Ющенка з посади заступника міністра Інфраструктури. Таким чином, до сьогодні у Владислава Криклія було три заступники: Дмитро Абрамович, Наталія Форсюк та Анатолій Клімашевський.

Нагадаємо, сьогодні Кабінет Міністрів також ухвалив рішення про дострокове припинення повноважень голови правління АТ «Укрзалізниця» Володимира Жмака і покладання виконання обов’язків на Івана Юрика.

Читайте також