Інфраструктура, Новини, Порти

Кернел модернізує залізничні шляхи в порту Чорноморськ

“Кернел” планує побудувати 5 інфраструктурних об’єктів у Чорноморському порту. Про це в інтерв’ю виданню “Порти України” повідомив директор «Трансбалктермінал» Юрій Кізлевич.

“Портовий актив «Кернел» у порту Чорноморськ буде складатися з п’яти об’єктів, які повинні працювати як цілісний механізм. Ми підходимо до розвитку портового активу комплексно, щоб нівелювати лімітуючі фактори, які є в портовій, автомобільній, залізничній інфраструктурі. Усі п’ять об’єктів необхідно зібрати в єдиний актив та інтегрувати в портову спільноту”, – зазначив Кізлевич.

Серед амбітних планів компанії – модернізація самого терміналу, реалізація проєкту «Трансгрейнтерминал», побудова майданчику обробки автотранспорту, споруда майданчика-накопичувача одноразовою місткістю понад 500 автомобілів та реконструкція залізничної інфраструктури.

“Зокрема, планується реконструювати під бізнес-цілі компанії понад 6 км шляхів. Завдання – максимально ефективно використовувати фронти вивантаження на терміналі, а саме на фронтах вивантаження залишити тільки технологічний процес вивантаження вагонів, а супутні технологічні операції, такі як переважування вагонів, візування і визначення якісних показників товару з подальшим формуванням вагонів під подачу на фронти, по можливості максимально «змістити» на територію власного залізничного парку“, – зазначив Кізлевич .

Також компанією спільно з УЗ планується реконструювати 35-й шлях загальною довжиною до 2 км.

“Ідеться про реконструкцію, по суті, окремого залізничного в’їзду в порт. Таким чином ми допоможемо не допустити затоварювання залізничної станції Чорноморськ-порт при збільшенні відвантажень на адресу терміналу. Як наслідок – посприяємо більш ефективній роботі припортової станції порту Чорноморськ. До слова, зараз вагони, адресовані всім портовим операторам, подаються в парк «Портовська» єдиним залізничним 34-м шляхом”, – зазначив Кізлевич.

Нагадаємо, парк вагонів-зерновозів у компанії “Кернел” становить 3443 одиниці.

Читайте також