Новини, Новини бізнесу

Кернел оновив власний рекорд з добового навантаження вагонів

На ніжинському елеваторі компанії “Кернел” за 26 годин навантажили 86 зерновозів, що є рекордним показником для компанії. Про це у Facebook повідомив керівник служби залізничної логістики компанії Михайло Кравченко.

“Колеги з Ніжинського елеватора вирішили, що вихідні найкращий час для того, щоб виконати навантаження 86 вагонів-зерновозів за 26 годин! Чи вигідна концентрація навантаження залізниці? Усе залежить від узгодженості технології перевезень з виробничими процесами відправників і одержувачів вантажів. Можна багато навантажити, і не мати можливості відправити вагони, а можна відправити й отримати “пробку” в портах. Додана вартість для всіх учасників логістичного ланцюжка в межах “золотої середини”. Як вирішують такі логістичні проблеми на залізницях світу — концентрація навантаження з узгодженим планом руху маршрутних поїздів. Які позитивні результати ми побачили в аналізі операційної роботи залізниці у 2019-2020 маркетинговому році? Перевезення РРМП дозволила скоротити оборот вагонів і не тільки”, – написав він.

Нагадаємо, раніше в “Кернел” повідомили, що інвестиції компанії у парк вагонів-зерновозів дали річну  економію у 25 млн доларів.

Читайте також