Новини, Новини бізнесу

Кернел спрямує $170 млн на реалізацію проєктів альтернативної енергетики

На реалізацію проектів альтернативної енергетики ключовий постачальник сільськогосподарської продукції «Кернел» спрямує понад $170 млн. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Повідомляється, що у пріоритеті — підвищення енергоефективності виробничих активів та збереження природних ресурсів. Відзначимо, що на олійноекстракційних заводах компанії в якості енергоносія споживається пар, вироблений на котлах, паливом для яких є біомаса-лушпиння соняшника.

«Вже зараз на Кропивницькому ОЕЗ на повну потужність працює турбіна для виробництва «зеленої» електроенергії потужністю до 7,5 Мвт. До 2021 року в такому форматі запрацюють ще 6 заводів Кернел з сумарною генерацією понад 90 МВт.В тому числі Старокостянтинівський ОЕЗ, який зараз будується на Хмельниччині і стане найбільшим сучасним олійноекстракційним заводом в Україні» – відзначили в повідомленні.

Нагадаємо, що Кернел у третьому кварталі 2020 фінансового року (ФР, липень-2019 – червень-2020), отримала 22,2 млн доларів чистого збитку проти 15,9 млн доларів чистого прибутку за аналогічний період минулого року. Також планувалося, що компанія планує експортувати мільйон тонн зерна на місяць.

Читайте також