Новини бізнесу, Новини, Перевезення, Рухомий склад

Компанія “Нібулон” перевезла власними вагонами півмільйона тонн збіжжя

Першу партію врожаю «Нібулон» відправив власними вагонами у 2019 році.    Наразі власним вагонним парком  на перевантажувальний термінал компанії в Миколаєві транспортовано вже 500 тис т збіжжя, повідомляє railinsider із посиланням на nibulon.com.

В розпорядженні зерновиків два локомотиви ТГМ 4 та 108 нових вагонів-хоперів бункерного типу, що були збудовані ТОВ «Дослідний-механічний завод „КАРПАТИ”».  Їхня вантажопідйомність 70,5 т та об’єм кузова 120 куб. м.

Завдяки сучасним елеваторним комплексам та перевантажувальному терміналу у Миколаєві забезпечується весь ланцюжок завантаження-вивантаження і ефективне використання  вагонів-хоперів. Проведена оптимізація скоротила витрати компанії на 30-40% порівняно з орендованими вагонами УЗ.

Одним із головних завдань у компанії вбачають подальшу оптимізацію логістичного процесу та зменшення собівартості перевезення і навантажувально-розвантажувальних робіт. Для цього здійснюється оперативна переорієнтація вантажоперевезень з автомобілів на річки та залізницю.

Сьогодні 60% вантажів компанія транспортує водою, 30% — залізницею і лише 10% — автотранспортом, що сприяє збереженню українських автошляхів та покращенню екології країни.

Читайте також