Інфраструктура, Новини

Комплекс залізничного транспорту приватизують за 300 млн грн

Минулого тижня відбувся онлайн-аукціон із приватизації єдиного майнового комплексу промислового залізничного транспорту ДВАТ «Димитроввуглевантажтранс». Про це пише Rail.insider із посиланням на пресслужбу Фонду держмайна України.

У торгах взяли участь три компанії, котрі збільшили ціну у 4,5 рази зі стартових 67 млн грн до 301 млн грн.

До складу єдиного майнового комплексу входять 18 будівель і споруд загальною площею 13 519 м². Об’єкт розміщений на території площею 56,9 га, на 14 ділянках. Переможець аукціону, після укладання договору купівлі-продажу та сплати коштів, отримає майновий комплекс промислового залізничного транспорту, залізничні колії та об’єкти нерухомості.

Об’єкт розташований за адресою: Донецька область, м. Мирноград, вул. Соборна, 51.

«Димитроввуглевантажтранс» обслуговує декілька шахт на Донеччині та займається вантажними перевезеннями. Також господарська діяльність транспортного підприємства передбачає допоміжне обслуговування наземного транспорту — надання послуг зі штовхання та буксирування.

Процес приватизації ЄМК промислового залізничного транспорту ДВАТ «Димитроввуглевантажтранс» вважатиметься офіційно завершеним після підписання протоколу про результати аукціону, укладання договору купівлі-продажу та проведення повного розрахунку. Після цього приватизацію об’єкта можна вважати офіційно завершеною.

Як повідомлялося раніше, Рада проголосувала за законопроєкт, що передбачає часткову приватизацію Укрзалізниці.

Читайте також